Sklep dla charcików włoskich

ubranka_bannerW naszej ofercie mamy:

Ubranka dla charcików włoskich – limitowane edycje. Ręcznie wykonane w Polsce, uszyte z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły. Wytrzymałe szwy łączą wysokiej jakości, oryginalne materiały, które starannie dobieramy tak, aby były przyjemne dla delikatnej skóry charcika włoskiego. Każda edycja to inne kolory, materiały i styl. Jedno się nie zmienia – w dopasowany – do charcikowej anatomii – przedłużony kołnierz, wszyty jest odblaskowy element, wykonany z atestowanej taśmy. To znak rozpoznawczy ubranek Wear Chartbeat! Ubranka powstają w 3 rozmiarach. S – ubranka dla małych charcików, M – standardowych i L – większych charcików włoskich. Nie szyjemy ubranek na miarę.

Smycze dla charcików włoskich – wytrzymałe, skórzane, dopasowane specjalnie dla charcika. Wykonane z barwionej nappy (do wyboru wersja różowa albo błękitna). Pewność, bezpieczeństwo, trwałość, styl i wytrzymałość. Wygodna rączka i niewielkie, lekkie okucia – w sam raz dla drobnych psów. Smycz jest bardzo wytrzymała, a okrągły przekrój sprawia, że smycz łatwo się rozplątuje.

Legowiska dla charcików włoskich – IG_BAG™ – wodoodporne, designerskie norki wykonane z najwyższej jakości materiałów. IG_BAG Light – delikatniejsze, designerskie, bawełniane śpiworki. Charciki uwielbiają się w nich zakopywać. W środku jest ciepło i przytulnie, bo wnętrze zostało wykonane z najlepszego polaru. Co jakiś czas pojawiają się nowe tkaniny – u nas nigdy nie ma nudy!

Zapisz

Zapisz

Nawiguj