Podsumowanie roku

To był dla nas i naszych psów aktywny rok. Przejechaliśmy tysiące kilometrów po Europie, a nasze charciki i galgo świetnie radziły sobie na parkurach wyścigowych i ringach wystawowych. W zasadzie każdy jeden wyjazd był dla nas bardzo owocny.

Oprócz wielu wygranych coursingów, kolejnych wniosków CCWC i CACIL oraz podwójnego podium na Mistrzostwach Europy w Coursingu, nasze psy uzbierały kilka nowych tytułów: Coursingowy Mistrz Węgier 2017, Coursingowy Mistrz Polski 2017 i Torowy Mistrz Polski dla Zuli oraz Węgierski Zwycięzca Piękno i Praca 2017 dla Taffy (Chartbeat Taffyta Muttonfudge). Zulka jest również o krok od skończenia Węgierskiego Championatu Coursingowego.

Do tego przybyła nam kolejna Interchampionka Wyścigowa – Róża (Chartbeat Rocket Fuel) i dwa Krajowe Championy Wyścigów Chartów – Róża i Fifi, która jest również Torową Wicemistrzynią Polski 2017. Taffy otworzyła Interchampionat Wyścigowy i Wyścigowy Championat Polski. Mamy też kolejną, nową zawodniczkę – Umę. W pucharze V4Cup dziewczyny zajęły wysokie miejsca, a sezon coursingowy kończą w pierwszej dziesiątce w Europie. Nie ma w Polsce innych charcików włoskich, które mogłyby się szczycić choćby ułamkiem podobnych dokonań na parkurach.

Chartbeatom szło też doskonale na ringach. Taffyta skończyła Młodzieżowy Championat Polski i rozpoczęła dorosły, na węgierskiej klubówce wywalczyła Młodzieżowe Zwycięstwo Węgierskiego Klubu Charta 2017, a na Litwie zdobyła tytuł Junior Baltic Winner 2017 i skończyła Młodzieżowy Championat Litwy. Rumba (Chartbeat Rhumba With Rabbit) i Róża skończyły Championaty Polski, a Rumba dodatkowo została Championką Litwy. Chartbeat Sugar Pop, który mieszka w Szwecji jest w połowie drogi po Interchampionat Wystawowy, a Chartbeat Unicorn Hunter walczy o Młodzieżowy Championat Polski.

Na ringach poszalała też Makita. Stawała na podium na najważniejszych europejskich wystawach. II Najpiękniejsze Szczenię Donaueschingen Sighthound Festival 2017, III Najpiękniejsze Szczenię Euro Sighthound 2017, Najpiękniejsze Młodsze Szczenię Galgo Español Jahreausstellung 2017, Najpiękniejsze Młodsze Szczenię Klubowej Wystawy Chartów na Litwie 2017 i Najpiękniejsze Młodsze Szczenię Wystawy Węgierskiego Klubu Charta. Makita w Poznaniu zdobyła również Młodzieżowe Zwycięstwo Polski, a na deser zdobyła Młodzieżowe Zwycięstwo Świata! Skończyła też Młodzieżowy Championat Polski. Nasza hodowla dwukrotnie stała również na podium finałów Europejskiej Wystawy Chartów i Specjalistycznej Wystawy Chartów w Czechach.

Nawiguj