Nowe ubranka dla charcików

Nowe ubranka dla charcików włoskich. Dużo nowości w sklepie Wear.Chartbeat. Pojawiły się kolejne charcikowe bluzy – idealne na wczesną wiosnę. POLAR BEAR to grubsze ubranko podszyte cieplutkim polarem z jeszcze “zimowym” wzorem. Kolejne dwie bluzy – FOX i BOO, to lżejsze, ale niemniej ciepłe ubranka dla charcika włoskiego. Chronią przed zimnem i wiatrem.

Miękki misio od wewnątrz i najlepszej jakości tkaniny, nie pozwolą marznąć charcikowi. Wygodne ubranka zostały uszyte tak, aby idealnie dopasować się do charcikowej anatomii – w kołnierzu posiadają wygodny otwór na smycz i odblaskowy element.

Oprócz tego przedstawiamy nowe, wyjątkowe legowiska dla charcików włoskich. Słodkie, oryginalne, wykonane ręcznie śpiworki – jeszcze bardziej puszyste, bo wypełnione najgrubszą, miękka pianką. Do tego wyjątkowe wzory z najlepszych jakościowo tkanin. Każdy charcik włoski na pewno zwariuje na ich punkcie.

Serdecznie zapraszamy!

bluza dla charcika włoskiego ubranka dla charcików ubranka dla charcików legowsiko dla charcika włoskiego legowsiko dla charcika włoskiego charcik włoski sklep

Nawiguj