Norka dla charcika

Seria śpiworków dla charcików włoskich – IG_BAG™ Light. Norka dla charcika to ulubione miejsce do spania. Charciki wprost kochają zagrzebywać się w śpiworki. IG_BAG™ Light to miękkie legowiska, idealne do położenia na kanapę, czy łóżko.

Na zewnątrz naturalny materiał – miękka, kolorowa bawełna, a w środku ciepły i delikatny polarek. Wewnątrz warstwa ekologicznego materiału, izolującego od chłodu i nadająca legowisku miękkości.

Staramy się dobierać materiały tak, aby śpiworek był również ładnym elementem dekoracyjnym w domu. Śpiworki ukazują się w krótkich seriach w różnych kolorach i z różnymi wzorami. Zapraszamy do obserwowania naszego fb – tam zawsze chwalimy się nowościami.

Śpiworki mają około 75/75cm i są wystarczające i dla większych charcików włoskich i dla dwóch mniejszych. Najlepiej prać je w temperaturze 40 stopni. Po wypraniu może być konieczne wyprasowanie.
ZAPRASZAMY DO SKLEPUśpiworek dla charcika włoskiegośpiworek dla charcika włoskiegonorka dla charcika śpiworek dla charcika włoskiego  śpiworek dla charcika włoskiego

Nawiguj