Kurtka dla charcika

Idzie wiosna, a my z tej okazji przygotowaliśmy kolekcję lekkich ale bardzo ciepłych i wygodnych kurtek dla charcików włoskich. Dwa wzory, we wszystkich rozmiarach – od S do XL. Kurtka wykonana jest z tkaniny softshell. Składa się warstwy poliestru, membrany oraz ciepłego, krótko strzyżonego polaru od wewnątrz. Materiał ma cechy deszczoodporne oraz wiatroodporne.

KURTKI DLA CHARCIKÓW ZNAJDZIESZ TUTAJ

Tkanina dzięki swym właściwościom ma zdolność do odprowadzania wilgoci oraz zachowuje komfort cieplny na wysokim poziomie. Miękka od wewnątrz, czyli idealna dla delikatnej charcikowej skóry – doskonale chroni przed zimnem i wiatrem. Sprawdzi się w chłodniejsze dni i wieczory. Brzuszek to elastyczny, gruby ściągacz, który idealnie dopasowuje się do charcikowej sylwetki. Jak zwykle w kołnierzu znalazła się odblaskowa taśma i wygodny otwór na podpięcie smyczy.

Wkrótce jeszcze więcej rozmiarów i kolejne dwa nowe wzory!
kurtka dla charcika włoskiego kurtka dla charcika włoskiego kurtka dla charcika włoskiego charecik włoski kurtka charcik włoski kurtka charcik włoski kurtka ubranko dla charcika charcik włoski kurtka

Nawiguj