CACIB Warszawa

Za nami intensywny weekend wystawowo – sportowy. I choć to drugie lubimy znacznie bardziej, w sobotę odwiedziliśmy Międzynarodową Wystawę, którą oddział Warszawa organizował w halach w Nadarzynie – kilka kilometrów od naszego domu.

Na wystawie pokazywały się dwa nasze charciki włoskie i galgo español. Jako pierwsza (w klasie pośredniej) wystąpiła Uma, która z oceną doskonałą zajęła lokatę 3/4 i tym samym zdobyła porzebną do wniosków CACIL notę z wystawy międzynarodowej. Dzięki temu, mamy na ten moment ” z głowy” jej wystawy i mała Uma może w pełni poświęcić się bieganiu.

Jako druga (w klasie otwartej) pokazywała się Taffy, która z oceną doskonałą zajeła lokatę 1/3. Zdobyła równiez ostatni, potrzebny do wystawowego championatu wniosek CWC, mamy więc w teamie kolejnego Championa Polski.

Na koniec Makita – podobnie jak Uma, również pierwszy raz w dorosłej klasie, zdobyła ocenę doskonałą, wniosek CWC, a z suką z klasy championów wygrała konkurencję o CACIB i została Zwycięzcą Rasy. Rozpoczeła również dorosły Championat Polski.

Nawiguj