Wystawa w Pruszkowie
Euro Dog Show 2018
Torowe Mistrzostwa Polski 2018

Wystawa w Pruszkowie

Euro Dog Show 2018

Torowe Mistrzostwa Polski 2018

Wystawa w Pruszkowie

W sobotę pojawiliśmy się na wystawie w Pruszkowie – głównie ze względu na najmłodszą Leonor, która musi obyć się z ringiem, sędziami, atmosferą i halą. Elcia poradziła sobie świetnie, to był jej debiut na polskiej wystawie.

charcik włoski

Euro Dog Show 2018

Europejska Wystawa Psów dobiegła końca. Dla nas to były bardzo pozytywne dwa dni, zakończone sukcesami naszych psów. Po ringach biegały Makita i Taffy, a my jesteśmy ogromnie dumni z tego, że tak pięknie nas reprezentowały.

charcik włoski wyścigi

Torowe Mistrzostwa Polski 2018

Czekaliśmy z niecierpliwością na moment, kiedy dziecko naszej kochanej, niepokonanej Zulki będzie lepsze od niej samej. I stało się – w sobotę mała Uma wywalczyła swoje pierwsze Mistrzostwo. To był dzień bardzo pozytywnych emocji i zwieńczenia naszej pracy z nią. 

Wystawa Węgierskiego Klubu Charta 2018

Kolejny, wymarzony weekend za nami – jak zwykle wyjazd na Węgry okazał się dla nas wyjątkowy i zapamiętamy go pewnie na długo. Przepiękne miejsce, wspaniała atmosfera i mnóstwo nowych, charcich znajomości – wszystko to, za co uwielbiamy węgierskie wydarzenia.

charcik włoski wyscigi

Beauty & Performance – Greppin 2018

Absolutnie niezwykłych emocji dostarczyły nam niedzielne wyścigi w Niemczech. Do Greppina wybraliśmy się pierwszy raz, mimo, że od lat słyszymy o tym, jakie to fajne miejsce. W zeszły weekend przypomnieliśmy sobie również dlaczego tak bardzo kochamy tor.

ubranka dla charcików włoskich

Ubranka dla charcików włoskich – jesień 2018

W sklepie Wear.Chartbeat pojawiła się już w całości pierwsza kolekcja bluz i kurtek dla charcików włoskich. Nadchodzący sezon zapowiada się równie kolorowo, jak poprzedni. Tej jesieni w naszym sklepie dominować będą oryginalne wzory zamknięte w charcikowych sylwetkach.

charcik włoski wyścigi

Coursingowe Mistrzostwa Polski 2018

Po blisko rocznej przerwie wracamy na parkury! W weekend nasze charciki włoskie i galgo brały udział w Coursingowych Mistrzostwach Polski. Wszystkie spisały się doskonale, a my przywieźliśmy do domu kilka nowych pucharków, tytułów i co najważniejsze – czaprak Mistrza Polski!

Galgusy dorastają

Ostatnio mieliśmy małą wyjazdową przerwę, ale powoli wracamy do gry. W tym czasie mała Leonor skończyła piąty miesiąc życia, a starsza Makita – dziewiętnasty. Z tej okazji wybraliśmy się na małą sesję, żeby uwiecznić moment, jak cudownie dojrzewają.

Klubowa Wystawa Chartów

Święto chartów jakim jest Wystawa Klubowa było dla nas bardzo udane. W oba dni na ringu pokazywała się nasza galga Makita, a w ramach socjalizacji towarzyszyła jej mała Leonor. Charciki w tych dniach miały wolne, a my mogliśmy się skupić tylko na naszych dużych dziewczynach.

hodowla charcików włoskich

Torowe Grand Prix Polski 2018

Kolejne udane zawody za nami. W ostatnią sobotę na torze w Szombierkach odbyło się Grand Prix Polski w Torowych Wyścigach Chartów – to nasze pierwsze zawody w tym sezonie. Nasze charciki włoskie – Zula i Uma – wróciły do domu z pucharami.

Jurajskie bieganie

Majówka upłynęła nam na bieganiu. Spędziliśmy trzy cudowne dni niedaleko Częstochowy, gdzie w pięknych okolicznościach przyrody mieliśmy okazję potrenować z naszymi psami. Na starcie tym razem stanęło pięć naszych charcików i galgo.

galgo espanol

Nasza hiszpańska Leonor

Pod koniec kwietnia wyjechaliśmy w długo wyczekiwaną podróż do Hiszpanii. Jej owocem jest wspaniałe, czarne Galgo Español – Leonor z hodowli de Monte Podrido. Nadal nie możemy nacieszyć oczu – mała jest cudowną suczką o absolutnie genialnym charakterze.

Trening torowy

Drugi dzień pięknego, kwietniowego weekendu spędziliśmy na torze w Szombierkach i tym samym oficjalnie otworzyliśmy sezon sportowy. Nasze charciki włoskie i galgo miały okazję potrenować przed zawodami, wróciliśmy też z kolejnymi licencjami wyścigowymi.

Nawiguj