Galgo Español Jahresausstellung 2017
Coursingowe Mistrzostwa Poznania
Trzy wystawy na Litwie
charcik włoski hodowla coursing

Coursingowe Mistrzostwa Poznania

Fantastyczna sobota i kolejne wspaniałe wyniki naszych charcików włoskich – tym razem na poznańskim parkurze. Trzy nasze dziewczyny stanęły na pierwszych miejscach podium. Zula, Taffy i Róża w świetnej formie, jak zwykle pokazały doskonałe biegi.

wystawa galgo

Trzy wystawy na Litwie

To był kolejny, wyjątkowo udany dla nas weekend. Spędziliśmy go na Litwie, na trzech wystawach – klubówce i dwóch międzynarodowych. W dużej stawce charcików włoskich nasze dziewczyny poradziły sobie doskonale, a my wróciliśmy do domu z kolejnymi tytułami.

hodowla charcików włoskich

CACIB Rzeszów

W niedzielę na Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych u włoskiego sędziego Marco Marabotto pokazywały się nasze dwa charciki włoskie – Uma w klasie szczeniąt i Taffy – pierwszy raz w klasie pośredniej.

charciki włoskie

Reprezentacja Polski charcików

Znamy już psy, które będą reprezentowały nasz kraj na tegorocznych Mistrzostwach Europy w Coursingu w Lotzwil (Szwajcaria). W tym roku na Eurocoursing jadą trzy charciki włoskie z Polski – wszystkie należące do naszego teamu.

hodowla charcików

Coursing na Węgrzech

Drugi dzień weekendu był równie udany i pełen sukcesów. W niedzielę w węgierskim Alsónémedi odbywał się coursing międzynarodowy, należący do V4Cup. Nasze charciki włoskie jak zwykle dały czadu i wróciliśmy do domu z nowymi tytułami.

hodowla charcików włoskich

Wystawa węgierskiego klubu charta

Sobotę spędziliśmy w przepięknej scenerii na klubówce na Węgrzech. Wystawialiśmy cztery nasze psy – w tym trzy charciki włoskie. To był dzień pełen sukcesów i radości, bo dziewczynki zdobyły więcej, niż się spodziewaliśmy.

wyścigi charcik włoski

Gold Rabbit Trophy w Czechach

Gold Rabbit Trophy – CACIL / CACT / V4 Cup – jedyny w roku, międzynarodowy coursing na którym mogliśmy podziwiać ogromną stawkę charcików włoskich. Na starcie stanęło ich aż szesnaście, co nie zdarza się zbyt często.

hodowla charcików włoskich

CHARTcorowa Majówka 2017

Ostatni coursing był wyjątkowo udany dla naszego biegającego team’u. Wśród sześciu charcików włoskich, które startowały w zawodach, na pierwszym miejscu uplasowała się Chartbeat ROCKET FUEL – Róża, która zdobyła kolejny wniosek CACIL i CCWC.

charcik włoski szczeniaki

Vicky dostępna do rezerwacji

Nasza jedyna dziewczynka z miotu “V” – Chartbeat VICKY CHRISTINA jest dostępna do rezerwacji. Mała jest odważnym, wesołym i bardzo energicznym szczeniakiem. Przewidujemy, że jej dorosły wzrost będzie oscylował wokół granicy limitu wzorca.

charty wyścigowe

O charcie wyścigowym

Tak wielu ludzi podziwia moc wyrażoną w koniach mechanicznych, dynamikę pokonywania zakrętów, maksymalne osiągi pojazdów, manewrowość i prędkość wznoszenia myśliwskich samolotów, czy wciąż bite rekordy na kolejnych igrzyskach olimpijskich.

szczenieta charcik włoski

Siódmy tydzień charcików

Maluchy z miotu “V” rozpoczęły właśnie siódmy tydzień życia. W najbliższych dniach czeka je sporo nowości – pierwsze szczepienie, chipowanie i wyjazd do Związku Kynologicznego na przegląd miotu.

Galgo Español w naszym domu

W lipcu 2014 byliśmy na coursingu w austriackim Ottenschlag’u, gdzie na obiedzie poznaliśmy Susannę – właścicielkę co najmniej kilku Galgo Español. Mieliśmy okazję zobaczyć jej Galgo, posłuchać opowiadań o nich, a na drugi dzień pomagaliśmy puszczać jej psy w coursingu.

Nawiguj