Bluza SNOWDUST
Rasa dla Taffy!
5ty tydzień szczeniąt

Bluza SNOWDUST

Bluza dla charcików włoskich – seria SNOWDUST

Nie wszystko, co ciepłe, musi być od razu grube. Przykład: bluza SNOWDUST. Najnowszy model bluzy dla charcików włoskich łączy w sobie najważniejsze cechy ubrania na zimę: jest ciepły, a przy tym lekki.

sklep charcik włoski

Norka dla charcika

Seria śpiworków dla charcików włoskich – IG_BAG™ Light. Norka dla charcika to ulubione miejsce do spania. Charciki wprost kochają zagrzebywać się w śpiworki. IG_BAG™ Light to miękkie legowiska, idealne do położenia na kanapę, czy łóżko.

charcik włoski

Książka o charciku

W Czechach została właśnie wydana książka o charciku włoskim. Idealnie opisujący tę rasę tytuł w języku polskim brzmi: “Charcik włoski – Arystokrata z Duszą Klauna”. Czuje się zaszczycona, bo kilka z fotografii mojego autorstwa znalazło się w tej pięknie wydanej pozycji.

szampon do delikatnej skóry

Szampon dla charcika

Skóra charcika włoskiego jest delikatna i wymaga odpowiedniej pielęgnacji. W Jurajskiej Manufakturze – specjalnie dla Wear.Chartbeat – powstał specjalny, delikatny szampon dla charcików włoskich. 100% hand made, 100% natural. Nasze charciki już go pokochały.

choroby charcikow wloskich

Choroby charcików włoskich

Choroby charcików włoskich – czyli co dręczy rasę? Każdy kto przymierza się do kupna szczenięcia charcika włoskiego, powinien wiedzieć o chorobach mogących się ujawnić w tej rasie. Charciki to psy, które zasadniczo cieszą się bardzo dobrym zdrowiem i dożywają zwykle sędziwego wieku.

bluza dla charcika włoskiego

Seria bluz MELANGE

Ubranka dla charcików włoskich – seria MELANGE Ciepła bluza dla charcika włoskiego na jesień i zimę. Sprawdzona, ciepła konstrukcja tego modelu została już doceniona przez wielu charcikowych Klientów na całym świecie. Teraz postanowiliśmy wprowadzić więcej kolorów elastycznego dołu.

hodowla charcików włoskich

2 tygodnie maluchów

Charciki włoskie z miotu “U” kończą drugi tydzień życia. Ważą od 640 do 700 gramów. Zula wspaniale i cierpliwie opiekuje się nimi i niezmiennie nie spuszcza z oczu nawet na sekundę. Dziewczynki lekko zjaśniały i zbrązowiały i pewnie finalnie będą w kolorze seal.

bluza dla charcika

Bluza LIME

Ubranka dla charcików włoskich – seria LIME Kiedy chodniki pokrywają się śniegiem, nastają ciężkie czasy dla charcików włoskich. To najwyższa pora, żeby się cieplej ubrać. Ciepła bluza LIME może w tym pomóc – to gruby, mocny materiał na plecach, z czarnym, elastycznym dołem.

Nawiguj